Pronájem bytu 2 + kk - 55 m2 - Praha 4 - Braník

Nabízím k pronájmu byt s podlahovou plochou 55 m2 s balkonem ( 4 m2) a skepem ( 3 m2) v Jasné ulici, Praha 4 - Braník. Byt po celkové rekonstrukci, vše nové, dlažby, obklady , sanita, všechny dveře vč. zárubní, posuvné dveře matné sklo, omítky, elektroinstalace, rozvody vody, plynový kotel. Nová elektrická trouba s novou sklokeramickou deskou a myčkou nádobí, bez vybavení a nádobí. V chodbě jsou dvě vestavěné skříně a police na boty. Vytápění novým plynovým kotlem umístěným v samostatné místnosti v bytě, zde je možné umístit automatickou pračku, vývody vody a odpad je připraven (automatická pračka není součástí pronájmu). V koupelně je sprchový kout, WC, koupelnový radiátor na sušení ručníků. V obývacím pokoji a ložnici jsou repasované parkety. Okna jsou vybavena horizontálními žaluziemi. Otvírání vchodových dveří do domu je realizováno domácím telefonem. V zadní části bytového domu je k dispozici společná zahrada pro odpočinek a relaxaci. Jedná se o velmi klidnou lokalitu, v těsné blízkosti je malý les. 
 V docházkové vzdálenosti od bytu, cca 5 minut chůze je autobusová zastávka “Dobeška”, cesta autobusem na stanici metra “Budějovická” trvá necelých 9 minut. 
 Majitelka bytu upřednostňuje zájemce bez domácích mazlíčků a nekuřáky s ohledem na precizně provedenou rekonstrukci celého bytu. K bytu je možné si pronajmout i samostatnou garáž, která je umístěna v přízemi domu.

RE/MAX Alliance

Branická 27/45, Praha 4 - Braník, 147 00