reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Advokátní kancelář bnt se opět umístila mezi nejlepšími

Advokátní kancelář bnt se opět umístila mezi nejlepšími

19.4.2017: Mezi dvacítku nejlépe hodnocených advokátních kanceláří v České republice se opět kvalifikovala advokátní kancelář bnt. Ratingová agentura Chambers and Partners a Legal 500 vyzdvihla zejména oblast Real Estate a Corporate/M&A.

V mezinárodních žebříčcích je dále kladně hodnoceno pracovní právo, řešení sporů a daňová oblast.

Ocenění v nejvýznamnější mezinárodní soutěži právnických firem "Chambers Europe Award", jejíž výsledky byly zveřejněny v pondělí 10. dubna 2017, získala bnt opakovaně. Stejně jako v loňském roce se kvalifikovala mezi 20 nejlépe hodnocených advokátních kanceláří v České republice, a to hned ve třech kategoriích – Corporate/M&A, Real Estate a Employment. V oblasti nemovitostního práva se bnt dokonce posunula do první desítky a partnera Tomáše Běhounka (na fotografii), do jehož kompetence tato oblast spadá, ocenila v žebříčku jednotlivců.

Za aktuálním oceněním Europe Chambers Awards následovalo v rychlém sledu ve středu 12. dubna 2017 vyhlášení žebříčku Mezinárodní publikace Legal. Ta celosvětově mapuje kvalitu advokátních kanceláří využitím komplexního výzkumu, který se každoročně reviduje a aktualizuje.

A v tomto žebříčku se bnt také vyznamenala. Ohodnocení získala dokonce ve čtyřech z osmi vyhlašovaných kategorií: korporátní právo a M&A, řešení sporů, nemovitostní právo a daně. Celkem je z mezinárodní sítě deset poboček bnt v hodnocení Legal 500 doporučováno 15 advokátů, z toho pět jsou kolegové z pražského týmu. Vedle oceněných partnerů Markéty Pravdové, Pavla Pravdy, Jana Šafránka a Tomáše Běhounka, je mezi doporučovanými experty nově zařazena i daňová poradkyně bnt Lenka Zachardová.

Autor: Jana Hrabětová


reklama