reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Projekt CBRE Zasedačka roku vstupuje do čtvrtého roku své existence

Projekt CBRE Zasedačka roku vstupuje do čtvrtého roku své existence

26.5.2017: Projekt CBRE Zasedačka roku, hodnotící nejlepší kanceláře v České republice, zahajuje již svůj čtvrtý ročník. Ten letošní se zaměří zejména na obor Human Resources a studenty, kterých se budoucnost kancelářských prostor týká nejvíce.

Novinkou jsou také dvě nové kategorie - „Malá kancelář“, která hodnotí kanceláře do 50 zaměstnanců a 500 m2, a kategorie „Architektonický návrh“, jíž odborně zaštiťuje ČVUT, katedra architektury a jejíž studenti se budou podílet na hodnocení pod patronací předsedkyně poroty Evy Jiřičné. Do projektu se mohou firmy hlásit do 31. října 2017.

„Doba se výrazně posunula a inovativní kanceláře se stávají benefitem a místem pro pohodovou práci zaměstnanců. V letošním ročníku soutěže jsme se proto rozhodli zaměřit na studenty, kteří se budou v kancelářích potkávat, sdílet je a vzájemně v nich spolupracovat, a personalisty. Ti by se totiž měli na příjemném kancelářském prostředí, a s tím související spokojeností zaměstnanců také podílet,“ přibližuje letošní ročník Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE, která je organizátorem soutěže.

V projektu CBRE Zasedačka roku mohou letošní účastníci soutěžit v následujících devíti kategoriích: Zasedačka roku, Kancelář jako DNA firmy, Nejatraktivnější pracovní prostředí a Malá kancelář. Tyto kategorie hodnotí odborná porota.
Dalšími kategoriemi jsou: Kanceláře pro budoucí výzvy, jejímž odborným garantem je společnost Skanska, dále Zdravá kancelář, jejímž odborným garantem je Česká rada pro šetrné budovy, Chytrá spolupráce, nad níž má odbornou záštitu společnost Microsoft, a Architektonický návrh, jejímž odborným garantem je ČVUT a hodnotit ji bude ve spolupráci s předsedkyní poroty Evou Jiřičnou. Poslední kategorií je Hlasování veřejnosti, ve kterém hlasuje o nejlepší kanceláře široká veřejnost. Odborné porotě i letos předsedá světoznámá architektka Eva Jiřičná. Kromě Evy Jiřičné v porotě zasednou další významné osobnosti - Marie Passburg, Biljana Weber, Richard Curran, Tomáš Jindříšek, Pavel Maurer a Jiří Tourek.
„Opět se moc těším, co ukáže nový ročník Zasedačky. Hodnocení je rok od roku složitější, protože firmy své pracovní prostředí opravdu zdokonalují a celý obor jde rychle dopředu. Jsem zvědavá, čím překvapí letošní účastníci,“ říká Eva Jiřičná.

Do čtvrtého ročníku projektu CBRE Zasedačka roku se mohou firmy s inspirativními pracovními prostory hlásit až do 31. října 2017. Finalisté budou oznámeni v listopadu 2017 a v únoru roku 2018 proběhne slavnostní předání cen vítězům.

Autor: Jana Hrabětová


reklama