reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Společnost SATPO uvádí na realitní trh nový developerský projekt Holečkova House nabízející prémiové bydlení a komerční prostory v centru Prahy

Společnost SATPO uvádí na realitní trh nový developerský projekt Holečkova House nabízející prémiové bydlení a komerční prostory v centru Prahy

27.3.2017: Holečkova House se nachází v jižním svahu pod pražským Petřínem, v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, mezi ulicemi Holečkova a Kmochova. Jeho pohledová osa směřuje k novorománskému klášteru sv. Gabriela z roku 1891 a do rezidenční klidné zeleně vnitrobloku s výhledem na centrum Prahy.

Architektonický návrh vychází ze stávající městské struktury a nabízí dva exkluzivní byty a komerční prostory nejvyššího standardu. Výšková návaznost domu drží rytmus se stávající částí rezidenčního bloku, architektonické zpracování, kladoucí důraz na promyšlené dispoziční uspořádání a finální dokončení, je inspirováno současnými trendy.

Tento nový developerský projekt v šestém nadzemním podlaží nabízí penthouse s dispozicí 4+kk, který lze právem připojit ke kolekci ohromujících prosvětlených domů na střeše. Je jediný a unikátní. Na celém pátém podlaží se nachází prostorný apartmán s dispozicí 5+kk, jehož dispoziční řešení umožňuje celou řadu interiérových řešení, je příležitostí k podpisu ve stylu architektonické „autobiography“.

V prvních čtyřech nadzemních podlažích se nacházejí komerční prostory o rozloze od 173 do 237 metrů čtverečních vyčleněné pro obchodní a administrativní využití. Recepce s širokou nabídkou poskytovaných služeb zajistí nejen pohodlí rezidentů, ale i velmi důležitou bezpečnost. Samozřejmostí je čipový a kamerový systém, dostatečný počet parkovacích stání, sklepní a skladové prostory.

Holečkova House má prémiový charakter propracovaný až do nejmenšího detailu a nabízí to nejlepší, co centrum Prahy může poskytnout – bohatou zeleň blízkých parků, širokou škálu obchodů s prověřenými značkami, kvalitní služby, zavedené školy a školky, soukromou zdravotní péči, klubová sportovní centra, bohatý kulturní život a mnoho dalšího. Nemusíte volit mezi výhodami centra velkoměsta či intimitou předměstí, Holečkova House je příslibem životního stylu na vysoké úrovni.

Více o projektu Holečkova House najdete ZDE

Zdroj: SATPO management

Autor: Komerční prezentace


reklama