reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Veletrh Dřevostavby v roce 2017

Veletrh Dřevostavby v roce 2017

5.12.2016: Co vše se skrývá za pojmem dřevostavba, zjistíte na Výstavišti Praha - Holešovice v termínu od 2. do 5. února 2017, kdy zde proběhne největší svátek moderních dřevěných staveb u nás.

Během čtyř výstavních dnů bude na co se dívat, čemu se naučit, co si zkusit a co získat.

Malá chaloupka tu už byla…
Představa, že dřevostavba je taková malá chaloupka typu „co les dal“, dnes už opravdu neobstojí ani v pohádkách. Potvrzením těchto slov je zájem všech předních firem v oboru, z nichž každá přispěje něčím originálním, zajímavým a novým. Uvidíte moderní dřevěné domy i tradice dodržující rustikální stavby, oslnivé kombinace dřeva s dalšími moderními materiály, designové skvosty architektů ze severu i jihu. Za touto krásou stojí moderní technologie, chytré stroje, dokonalé pomůcky a šikovné ruce.

Jednou z perel doprovodného programu pak v rámci Salonu dřevostaveb bude i mezinárodní konference na téma „Tall Wood“ - tedy dřevěné vícepodlažní budovy.
To hlavní, co veletrh nabízí, ale tkví v osobních kontaktech a přímém jednání. V možnosti si pod jednou střechou nabízené domy porovnat a doslova osahat. Získat nikým a ničím nezprostředkovanou vlastní představu. Svůj dům navíc můžete objednat přímo na veletrhu.

Technologie, technika, mistři a machři
Veletrh DŘEVOSTAVBY 2017 přinese novinky v oborech: dřevostavby, konstrukce, materiály, Izolace, fasády, okna a dveře, střechy, podlahy, schodiště, stroje, nářadí, spojovací materiál, software, dětská hřiště či inteligentní domácnost. A také pestré workshopy zaměřené na různá stavebně konstrukční řešení.

K vrcholům bude patřit akce Profesionálové profesionálům, protínající celý průběh veletrhu. Workshop je zaměřen na předání zkušeností profesionálů z oboru dřevostaveb svým kolegům profesionálům, kteří o tento obor zajímají. Ti první znají „fígle“, ti druzí mají chuť, obě skupiny pak spojuje znalost řemesla. Každý den bude připraveno několik témat, kde profesionálové předvedou ta nejlepší řešení. Zájemci získají jakýsi řemeslný postgraduál i cenné kontakty.

Vícepodlažní skutečnost
Jaká je budoucnost pasivních dřevostaveb po roce 2020? Jde jen o jednogenerační chaloupky? Myslíte, že dřevostavba nemůže být vícepatrová?
Vícepodlažní budovy ze dřeva – donedávna sen, dnes skutečnost. Na tento světový trend navazují i čeští architekti, inženýři a technici a na veletrhu předvedou výrazný „český příspěvek“. Vícepodlažní domy budou realitou příštího veletrhu DŘEVOSTAVBY 2017. Možná se i vy stanete čerstvým majitelem takového domu. Přijďte se podívat.

Souběhu minulého veletrhu DŘEVOSTAVBY a MODERNÍ VYTÁPĚNÍ se zúčastnilo 355 firem. Kromě tuzemských to byli i vystavovatelé ze Slovenska, Rakouska, Německa, Polska a Itálie. Počet návštěvníků veletrhu dosáhl 28 700.

Autor: Jana Hrabětová


reklama