reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Vyzkoušejte překvapivě všestrannou toaletu

Vyzkoušejte překvapivě všestrannou toaletu

6.6.2017: Dopřejte si komfortní očistu vodou, osoušení a efektivní odsávání zápachu přímo z WC mísy s vylepšenou toaletou Geberit AquaClean Tuma. Atraktivní design a sofistikovaná technologie pro Vaši domácnost.

AquaClean Tuma z dílny designéra Christopha Behlinga harmonicky splyne s interiérem každé koupelny. Díky svému aerodynamickému designu a mimořádně štíhlým proporcím propůjčí elegantní vzhled i malým koupelnám a dokáže je poměrně rychle a snadno proměnit v domácí wellness oázu.

K dispozici jsou varianty v podobě kompletní toalety včetně keramické mísy i ve formě sedátka s integrovanou sprchou, které lze dodatečně namontovat na stávající WC mísu. Přídavné sedátko AquaClean Tuma je ideálním řešením pro ty, kteří by rádi využívali všech výhod, které poskytuje očista vodou, ale nechtějí se ve svých koupelnách pouštět do žádné zásadní rekonstrukce.

Sofistikovaná a inovativní technologie
Pod jednoduchým a elegantním designem tohoto chytrého produktového konceptu se skrývá sofistikovaná a inovativní technologie, jako například průtokový ohřívač optimalizovaný pro tvrdou vodu, funkce odstranění vodního kamene nebo vysoce efektivní technologie sprchování WhirlSpray s nízkou spotřebou vody.

Další funkce, jako například ohřev sedátka, osoušení teplým vzduchem, odsávání zápachu a keramická mísa bez okrajů Rimfree® ještě více umocňují prožitek komfortu a pohodlí. Uživatelsky přívětivé dálkové ovládání umožňuje intuitivním způsobem nastavit všechny funkce tak, aby vyhovovaly osobním preferencím majitelů.

Všestranně použitelná
Budete překvapeni, kolika různými způsoby je možné novou toaletu s integrovanou sprchou zkombinovat s ostatními prvky interiéru. Její designový kryt, který je k dispozici v několika barvách a materiálech, lze sladit s tlačítkem splachování Geberit a pozvednout tak vzhled celé koupelny.

www.geberit-aquaclean.cz/tuma
reklama