OV 1+1 ul. Halasovo náměstí, Brno - Lesná

RE/MAX exkluzivně nabízí prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 s lodžií v bytovém domě, v 1.NP/13.NP v panelovém domě s výtahem, nacházející se na ulici Halasovo náměstí, Brno – Lesná. Celková plocha bytu je 31,24 m2, k bytu patří 1 x sklep přímo na patře bytového domu. Byt prošel rekonstrukcí: nové zděné jádro, koupelna se sprchovým koutem a s WC, zánovní kuchyňská linka, nový předsíňový nábytek a zasklená lodžie. Byt se nachází klidné lokalitě, veškerá občanská vybavenost je v dosahu cca 150 m. Pár metrů od domu jsou i zastávky MHD: Poliklinika Lesná ( bus 44, 57, 53) a konečná tramvaje :Čertova rokle ( 9,11).
Byt se nachází v klidné lokalitě a má tyto dispozice:
DISPOZICE:
Celková plocha bytu je 31,24 m2 , byt se nachází ve 1.NP s výtahem a skládá se: předsíň, pokoj, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a WC, sklep.

FINANCOVÁNÍ
Byt lze bez problémů financovat hypotečním úvěrem - RE/MAX hypotéka, bezplatné a nezávazné informace na vyžádání u makléře.
Lokalita:
Jedná se o lokalitu, která je dostupná do Brna, výhodou tohoto bytu je naprostý klid v této lokalitě, který zaručuje možnost relaxace v blízkosti Vašeho bydlení. Spousty sportovního vyžití, dětská hřiště, školky, školy, blízkost nákupních center poliklinika
JINÉ :
Byt je vhodný k bydlení. Neváhejte a přijděte se podívat na krásný byt pro mladé dvojice do začátku společného života .
Jste-li makléř jiné RK, nabídněte nemovitost svým klientům, spolupráce vítána.

RE/MAX Atraktiv

Purkyňova 143/18, Vyškov, 682 01