Prodej, Chaty a rekreační objekty Samostatný, 56m2, Kníničky

Nabízím k prodeji velmi pěknou chatu v atraktivní lokalitě brněnské přehrady. Zděná chata stojí na kamenných základech. Ve sklepní části je dílna a sklad. Půdní prostor je zateplený. Kolem chaty je užíván zatravněný pozemek o velikosti cca 300 m2. K chatě je pohodlný příjezd i možnost parkování v těsné blízkosti.
Do chaty je přivedena elektřina. K vaření a ohřevu vody slouží plynová bomba. K umývání, splachování atd. se používá užitková voda, které je dostatek v soustavě betonových skruží pod chatou. Pitná voda k dispozici z hydrantu cca 15 minut chůze od chaty.
Chata je umístěna v mírném svahu s vynikající mírou anonymity a soukromí. Z posezení na jedné z travnatých teras je výhled až na protější lesy brněnské Obory. Okolní chaty jsou dostatečně vzdáleny, navíc kryty hustým lesním porostem.
Do obytné části chaty se vchází přes předsíň nebo přes prostornou verandu. Z předsíně je vstup do kuchyňky a na WC. Pěkná kuchyňka s velkým oknem je vybavena kuchyňskou linkou, plynovým sporákem (bomba) a ledničkou V obývacím pokoji je jídelní stůl a sedací souprava s televizní skříňkou a kamna na tuhá paliva. V sousední ložničce jsou dvě a dvě patrová lůžka. V případě potřeby je v chatě až osm míst na spaní. Dominantu chaty tvoří na JV orientovaná prostorná dřevěná veranda s posezením a s velkoformátovými okny. Na betonové podlaze chaty je položeno linoleum, koberce nebo rohože. V předsíni, na terase, v kuchyni a WC je kvalitní dlažba.
Součástí prodeje chaty je i kompletní vybavení a příslušenství. Chata je pečlivě udržovaná a je tak možné ji začít využívat okamžitě.
Chata je v osobním vlastnictví a stejně jako všechny ostatní v této lokalitě stojí na soukromém pozemku fyzické osoby s garantovaným nájemným. Roční nájemné činí 4700,- Kč.
Brněnská přehrada (areál U Šuláka) je vzdálena po svažité cestě cca 500 m. Areál Brněnské přehrady se nachází v dosahu MHD od Brna. Skvělé pro milovníky přírody, sportu, rybaření, procházek nebo jízdy na kole.