Prodej novostavby luxusní chaty, poz. 1000 m2, Hrdlička, Slapská přehrada

Prodej novostaveb dvou krásných nových moderních chat v resortu Hrdlička, přímo u vody! Prodej samostatně!
Chaty se nachází ve sportovně-rekreačním areálu, přímo na břehu Slapské přehrady, přímo mezi vodní hladinou a přilehlým lesem, polosamota, k.ú. Buš, osada Hrdlička. Je zde vlastní studna, s dostatečným zdrojem nezávadné pitné vody pro celý areál.
Je povolen dostatečný příkon 380V a ČEZu uhrazen připojovací poplatek. Vypouštění odpadních vod je povoleno přes malou čističku přímo do přehrady. Příjezd zajištěn po asfaltové komunikaci.
Budovy ve výstavbě - hotová okna, fasáda, střecha, terasa. Jsou rovněž hotové i areálové komunikace, oplocení, brány, areálový rozvod, pitná a užitková voda, kanalizace, elektro, studna, retence, hrubé terénní úpravy. Zbývá dodělat parkové úpravy a kompletně vnitřky budov.
Celý areál je navržen jako oplocený komplex pěti totožných samostatných vil a jedné velké, s vyhřívaným bazénem.
Každá samostatná vila má zastavěnou plochu cca 95m² a užitnou plochu cca 190m². Každé podlaží je možno užívat samostatně nebo vilu obývat jako jeden celek. Z každého podlaží je možný přímý vstup do zahrady, má přímý výhled na vodní hladinu a okolní lesy a současně má dostatek soukromí.
Každá vila má k dispozici 2 parkovací stání.
Přímo u areálu je několik vstupů do jezera, travnatá pláž a možnost vybudovat molo/přístaviště pro plachetnice a motorové čluny.Areál je situován na jižním konci nejširší části vodní nádrže Slapy, vhodné pro jachting, rybaření i jiné vodní sporty. Na protějším břehu jezera, snadno dostupném loďkou, je veřejně přístupná zotavovna Měřín s hotelovou restaurací, kavárnou, letní restaurací, aquaparkem, venkovními i krytými tenisovými kurty, lázeňským a rehabilitačním centrem a jachtklubem (nádech civilizace, který je dostatečně daleko, aby nerušil klid na našem břehu a byl přitom na dosah). Na severozápadní straně je areál ohraničen hlubokým lesem.
Zastávka pražské příměstské MHD je ve vzdálenosti cca 1,5km.
Prodávané chaty :
chata č.1, č. 2 a č. 3, kažá s pozemkem cca 1000 m2.
Informace o ceně v kanceláři.
Prohlídky nejlépe o víkendech zajišťuje pan Šolc, tel.---

Šolc REALITY s.r.o.

Patočkova 1953/45, Praha 6 - Břevnov, 169 00