Cihlový dům 4+kk/G,T, 142m2, obec Chvalšiny

Prodej nízkoenergetického jednopodlažního domu o dispozici 4+kk a rozloze 142 m2, s krytým parkovacím stáním, terasou 28 m2 a podkrovím 17 m2, postaveného na rovinaté parcele o velikosti 1.197 m2. Nemovitost se nachází v Jihočeském kraji, cca 10 km od Českého Krumlova, v obci Chvalšiny.
Tato nemovitost prochází poslední fází dokončení interiéru. Dále probíhají terénní úpravy včetně krytého střešního parkování, terasy a oplocení parcely. Na nového vlastníka připadne instalace kuchyňské linky dle vlastního výběru a vkusu (na dohodě, může být i v ceně). Jednotlivé místnosti jsou neprůchozí, s položenou dřevěnou plovoucí podlahou. Srdcem domova je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem o velikosti bezmála 40 m2. Podlahové vytápění v celém domě zajišťují dva zdroje tepla (elektrický kotel + krbová kamna na tuhá paliva).
Dům disponuje prostornou koupelnou s vanou a sprchovým koutem. Jistě oceníte prostornou šatnu/komoru, která slouží jako velmi chytře řešený úložný prostor. Nemovitost je umístěna na velkorysém pozemku v klidném a tichém místě. Příjezd k domu je po zpevněné asfaltové cestě. Pro Více informací kontaktujte realitního makléře.

CENTURY 21 Premium

Zlatnická 1582/10, Praha 1 - Nové Město, 110 00