Stavební pozemek s nádherným výhledem, Dolní Dobrouč

Stavební pozemek o celkové velikosti 3.276 m2 s možností postavit 1 nebo 2 rodinné domy. Nadstandardně velká parcela Vám umožní zbudovat si krásnou zahradu nebo ovocný sad. Každý den se budete moci kochat nádherným výhledem do krajiny.

Centrální a přitom klidná část obce v lokalitě Švábův kopec. Pozemek je situován u místní obecní komunikace s minimálním provozem, protože slouží pouze k příjezdu k rodinným domům v okolí. Pozemek je na okraji zástavby rodinných domů, takže zde budete mít klid a dostatek soukromí. V územím plánu je 2.962 m2 vedeno jako stavební pozemek s využitím pro obytnou zástavbu a zbývající rohová část je vedena jako účelová komunikace, která se ovšem nepoužívá. Zavolejte, vysvětlíme Vám, co to znamená.

Pokud byste chtěli mít pouze menší pozemek, můžete díky velikosti parcely můžete část odprodat pro stavbu druhého rodinného domu.

Obec Dolní Dobrouč je dobře dostupná z Ústí nad Orlicí a Letohradu autem i hromadnou dopravou. Pozemek se nachází jen 500 m od centra obce, kde je pošta, obchod, autobusová zastávka, bankomat i základní škola. Mateřská školka leží jen 200 m.

Prohlídkový den otevřených dveří proběhne ve čtvrtek 23.5.2019. Zavolejte--- dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky.

Lze financovat hypotékou. Zajistíme Vám dostatek peněz z nabídky 15 bank. Pomůžu Vám prodat jinou nemovitost co nejrychleji a co nejlépe. Zavolejte a řeknu Vám více.

CENTURY 21 Real Tip

Opavská 776/87, Ostrava - Poruba, 708 00