Prodej, domy/chata, 97 m2, Horní Bříza, Plzeň-sever [ID 20676]

Ke koupi nabízíme velmi pěknou zděnou chatu, vhodnou k trvalému bydlení, v klidné chatové oblasti Dubský Mlýn - Záluží-Ledce (Horní Bříza) vzdálené 7km od Plzně.
Chata o dispozici 3+1, byla postavena v roce 1985 a díky svažitému pozemku nabízí v suterénu příjemnou zastíněnou terasu, ze které se dostaneme do kuchyně a následně do obývací části se socialním zázemím (WC,sprcha, umyvadlo). Vstup do klidové (spací) části je z úrovně příjezdové cesty (přízemí) a nebo venkovním schodištěm z dolní terasy.
V přízemí se nachazí chodba se socialním zázemím a vstup do pokoje. Obytné podkroví, kam se z chodby dostaneme po dřevěné schodišti disponuje lodžií.
Chata je napojena na elektrickou energii, voda je čerpána z vlastního vrtu (32 m) a odpad je řešen čističkou. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů. Podlahová krytina v celé chatě je řešena dlažbou a pouze obytné podkroví má podlahu dřevěnou s kobercem. Od roku 2015 byla stavba průběžně rekonstruována.
Pozemek je velice prakticky rozdělen na okrasnou a užitkovou zahradu. K nemovitosti náleží dva skleniky, sklipek, zahradní domek a přístřešky na uskladnění dřeva aj. Kryté parkovací stání na pozemku. Občanská vybavenost v nedaleké Horní Bříze, Třemošné či Plzni. Základní potřeby a sportoviště v Záluží či Ledcích.