Prodej bytu 1+KK/27m², Hradec Králové ul. Severní

Hledáte menší investiční byt? Nebo toužíte po vlastním bydlení?

S potěšením Vám představuji byt, který je umístěn ve velmi žádané lokalitě Slezské Předměstí. V této lokalitě naleznete veškerou občanskou vybavenost, výbornou dopravní dostupnost (MHD zastávka před domem) a je zde klidné bydlení se spoustou vzrostlé zeleně a mlhovištěm. Lokalita se stává stále více oblíbenější pro jednotlivce, páry i mladé rodiny s dětmi.

Byt je situován do klidné části sídliště, mimo dopravní infrastrukturu, s výhledem do zeleně. Vzhledem k dobrému stavu domu a poloze bytové jednotky v domě, se jedná o velmi energeticky úsporný byt.

Byt se nachází ve třetím podlaží panelového domu, který v posledních letech prošel velkou revitalizací. Díky jižní orientaci je byt velmi světlý, příjemný a teplý. Z předsíně, kde je vestavěná skříň, se dostanete buď do koupelny s toaletou, nebo do obývací místnosti. Obývací místnost je po celé své šířce orientovaná na jih, jsou zde velká plastová okna s žaluziemi a příjemný výhled. Kuchyňka je umístěna mimo obytný pokoj a pohodlně se zde vejde vše potřebné.

K bytu patří sklepní kóje a společné prostory v domě. Byt má nízké měsíční náklady a je vhodný jak k trvalému bydlení, tak jako investiční byt pro nájemníky. Byt je možné, dle domluvy, ponechat vybavený.

Dostupnost multimediálních služeb: vysokorychlostní internet, kabelová televize nebo jen společná anténa za stand. poplatek 135 Kč/ měsíc. Parkování je možné hned před domem zdarma. Vlaková stanice Hradec Králové zastávka cca 10 minut chůze cca 650 m, Slezské Předměstí vlakové nádraží 15 minut chůze cca 970 m ( pro dojíždějící za prací ).

Těším se na Vaši návštěvu! Vaše makléřka - Štěpánka Mimrová