Rodinný dům v oblíbené lokalitě

Exklusivně nabízíme k prodeji velký rodinný dům ve velmi oblíbené lokalitě Žižkův Vrch, Jablonec nad Nisou.
Cihlový dům s rozměry 12,250m x 9,5 m, konstrukce domu cihla 45 cm, Porotherm , 10 cm zate plení, Eurookna dřevěná dvojsklo, střecha rovná polovalba, šindel.
V první podlaží se nachází prostorná vstupní hala s přilehlou, technickou místností, kde jsou vestavěné skříně a prostor pro plynový kotel Junkers ( nový 2017). Z místnosti je dále vstup do garáže.
V zádveří vstupní haly je prostor pro vstupy do místností- koupelna se sprchovým koutem a wc, pracovna, velká obývací místnost s krbem a dřevěným barem oddělující jídelní kout a kuchyňskou linku zakázkové výroby s pracovní kamennou deskou Technistone - výrobce tvrzeného kamene, jde o přírodní a výjimečně odolný materiál pro kuchyňskou desku. Dále je kuchyňská linka vybavena myčkou nádobí zn. Bosch ( nová cca 11 měsíců), digestoří, elektrickou troubou a sklokeramickou deskou k vaření zn. Whirlpool, zajímavostí je dřez s drtičem odpadu. Nejde opomenou praktickou místnost k ukládání potravin vedle kuchyně. Interiérové dveře jsou zn. Sapeli.
Do druhého nadpodlaží vede dřevěné - smrkové schodiště zakázkové výroby.
Zde se nachází celkem 3 místnosti a velká koupelna ( 5x3 m) s vanou a wc, dvě místnosti slouží jako velmi prostorné dětské pokoje a třetí je ložnice ze které je vstup do prostoru cca 30 m2 zimní zahrady a se vstupem po kovovém schodišti na venkovní zahradu s bazénem.
Taktéž je možno z obývacího prostoru lze vstoupit francouzským oknem do prostoru zahrady, kde se nachází velmi nákladně vybudovaný, vyhřívaný, krytý bazén. Součástí zahrady je také dřevěný altán sloužící k posezení a grilování. Třída energetické náročnosti budovy C.
Více informací u makléře.