Prodej bytu 2+kk, 43 m2, Mělník

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi byt 2+kk v družstevním vlastnictví o celkové velikosti 43 m2 v Mělníku, který se nachází v 1. patře panelového domu. Byt je po kompletní rekonstrukci, která proběhla před několika lety (nové zděné jádro, plovoucí podlaha, nová plastová okna - venkovní předokenní žaluzie). Dispozici tvoří předsíň, šatna, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC, ložnice, komora na chodbě naproti bytu. K bytu také náleží sklepní kóje.

Bytový dům je velmi dobře spravován družstvem a je po kompletní rekonstrukci (vyměněné stoupačky, výtah, zateplení, fasáda, střecha, společné prostory). V domě je společná sušárna, kočárkárna a kolárna.

Bydlení tohoto typu je vhodné pro jednotlivce, mladý pár, ale hlavně jako investice na pronájmy, neboť výnosová hodnota je v tomto místě perfektní. Jsou zde velmi nízké provozní náklady.

Předností této lokality je klidné prostředí a v blízkosti veškerá občanská vybavenost (školka, školy, obchody, lékaři). Samotné centrum města vzdáleno do 10ti minut chůzí. Díky integrované dopravě je odsud výborné spojení do Prahy k metru Ládví (28km). Autobusová zastávka směr Praha je vzdálená pouze cca 100 m od domu.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 434 000,- Kč a měsíční splátkou 7 032,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00