Družstevní byt 3+1/balkon, 78 m2, před rekonstrukcí, Neratovice

Nabízíme vám pěkný prostorný družstevní byt 3+1 s balkónem v klidné části města Neratovice. Byt se nachází ve třetím posledním patře cihlového domu bez výtahu.

Po vstupu do bytu se nacházíme v cho dbě ve tvaru L, odkud je vpravo vstup do koupelny a na samostatné WC, rovně vstoupíme do kuchyně. Rovně z kuchyně vedou dveře do dětského pokoje, vlevo do obývacího pokoje odkud je výstup na balkón a vstup do ložnice.

Byt je určen k rekonstrukci, ale jsou zde plastová okna a na podlaze v pokojích jsou zachovalé parkety, v kuchyni je na zemi Xylolit a v chodbě je Teraco. V kuchyni je nová spodní část kuchyňské linky s pracovní deskou z roku 2018. Vytápění je plynovými novějšími Vafkami, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

Dům je po revitalizaci, je zde nová zateplená fasáda, proběhla izolace sklepů a rekonstrukce střechy. K dispozici je kabelová televize a internet.

V bytě jsou nízké měsíční poplatky ve výši 1 797 kč. V bytě zbývá ještě uhradit anuitu ve výši cca 1 mil. Kč, měsíční splátka anuity je 3 699 Kč.

V okolí bytu je kompletní občanská vybavenost, v blízkosti je supermarket Albert, III. základní škola, restaurace atd. Doporučujeme vám prohlídku, která může být po předchozí dohodě i o víkendu.

Aktivreality

28. října 919, Neratovice, 277 11