Byt 2+kk v centru Prahy 1, Nové Město

Exkluzivní nabídka prodeje plně zařízeného bytu 2+kk (45 m2) v 1. patře kompletně zrenovovaného činžovního domu z minulého století s novým výtahem.

Činžovní dům se nachází v klidné ulici jen několik málo kroků od obchodního centra Palladium či od Náměstí Republiky a metra „B“ Náměstí Republiky. Lokalita nabízí bohaté kulturní a společenské vyžití a plnou občanskou vybavenost. Záměrem projektu „Soukenická 26“, který byl dokončen v roce 2014, byla citlivá a kompletní revitalizace celého činžovního domu s důrazem na moderní a luxusní bydlení v centru Prahy které by splňovalo požadavky i toho nejnáročnějšího klienta, s revitalizací nejen na venkovním plášti, ale taktéž na vnitřním schodišti a ve všech bytových jednotkách. Součástí rekonstrukce bytových jednotek bylo zavedení nové elektroinstalace, vody a odpadu, nové koupelny, byly položeny nové dřevěné podlahy a následně byla instalována nová kuchyňská linka. Zajímavou stavební úpravou představuje koupelna, do které se vstupuje z haly, a také z ložnice. Byt se vytápí centrálním plynovým kotlem v domě a díky kompletní revitalizaci činžovního domu jsou nízké poplatky do fondu oprav. Možnost zařízení dlouhodobého parkovacího stání v obchodním domě Kotva či OC Palladium.

Koupě bytu představuje zajímavou investici, v současné době je, byt využívám ke krátkodobým pronájmům při obsazenosti 90% / rok.

Neváhejte kontaktovat makléře již dnes s případnými otázkami či se zájmem o prohlídku.

CENTURY 21 Tandem

Perlová 3, Praha 1, 110 00