Prodej bytu 3+1/B/S, 105 m2, Jeseniova, Praha 3, Žižkov

Nabízíme k prodeji prostorný byt 4+1 s balkonem a sklepem, 105 m2, v 2. patře s výtahem, ulice Jeseniova, Praha 3, Žižkov. Tram 3 minuty na metro A Želivského.
Jedná se o bydlení v klidné lokalitě v blízkosti parku Parukářka, přímo naproti škole a školce. Veškerá občanská vybavenost je v blízkosti.
Jde o byt dispozice 3+1, kde vstup z chodby je do centrální haly, ze které vedou dveře do dvou místností na každou stranu domu, všechny místnosti jsou tedy neprůchozí. V současnosti je největší pokoj přepažen příčkou, je to nyní 4+1, nicméně ta se dá v případě zájmu snadno odstranit.
Byt je slunný s orientací na jih a na sever. Dva pokoje jsou orientovány na jih, kde je i balkon. Na sever je orientovaná kuchyně a největší pokoj (který je teď přepažen tou příčkou).
V bytě jsou původní dřevěné parketové podlahy. Součástí kuchyně je i spíž. Koupelna je s vanou, WC je samostatné, v bytě je také komora nabízející velký úložný prostor. Vytápění je ústředním topením s kotelnou v suterénu.
Na patře jsou pouze dva byty. V mezipatře mají balkon společný vhodný např. pro sušení prádla. K bytu patří také sklep. V domě je nový výtah.
Jde o pěkný prostorný byt s ideální dispozicí všech neprůchozích pokojů.
Byt je volný ihned. Vážní zájemci volejte kdykoli.

Reality NEBE

Choceradská 3216/42, Praha 4 - Záběhlice, 141 00