Prodej dům Liberec

Nabízíme zprostředkování prodeje nadstandardního domu v obci Stráž nad Nisou, vzdáleného 7min jízdy do centra Liberce. Jedná se o samostatně stojící zděnou budovu o užitné ploše cca 550m2, s pozemkem o celkové výměře 2684m2. Hlavní devizou nabízené nemovitosti je vnitřní prostor, který je rozdělený na přízemní společenskou část a na pokoje s ložnicemi v podkroví. 1.NP: veranda, centrální hala, obývací pokoj s kuchyňským koutem, fitness, vnitřní bazén s protiproudem, sociální zařízení, dílna popř. pokoj pro hosty se samostatným vchodem, dvougaráž, terasa. 2.NP: 2 dětské pokoje, lodžie, pracovna, koupelna, ložnice s úložným prostorem a samostatnou koupelnou, terasa.
Topení je řešeno tepelným čerpadlem vzduch - voda. O teplotní pohodu ve fitness se stará klimatizace. Dům je napojený na vodovdní řád, má i vlastní studnu. Odpady jsou svedeny do ČOV. V blízkosti golfové hřiště, jízdárna a pstruhový revír Lužická Nisa. Výborná dostupnost na D10, dojezd 30min Mladá Boleslav, 55min Praha. S ideálním způsobem financování vám rádi pomohou naši finanční specialisté. V případě zájmu o nemovitost nás kontaktujte a domluvíme se na termínu prohlídky.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 2 740 000,- Kč a měsíční splátkou 44 396,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00