Reprezentativní- luxusní vila 870m2, zařízená exkluzivním nábytkem, okrasná zahrada, garáže, Teplice

Nabízím na prodej reprezentativní luxusní rodinné sídlo o celkové podlahové ploše 870m2. Ojedinělá samostatně stojící vila, impozantní rodinné nebo firemní sídlo na rozhlehlém pozemku o velikosti 170 2 m2, zastavěná plocha domu 541m2.

Dům byl postaven v roce 1891, významným architektem Hermanem Rudolphem, pro zámožnou rodinu.
Nemovitost byla v roce 2001 kompletně zrekonstruovaná do dnešní podoby při zachování původních dobových prvků.
V roce 2017 byla provedena další renovace s novými interierovými prvky: nové a rekonstruované dřevěné podlahy, na zakázku vyrobený exkluzivní nábytek od firmy Simexgroup, Benátské štuky + Italské tapety, perské koberce, koupelny, kuchyně a pozlacené stropové prvky atd.) Nutno vidět.

Okrasná zahrada s automatickým zavlažováním.
Umístění nemovitosti je situováno do vyhledávaného centra ale v klidné části rodinný vil a domů lázeňského města Teplice, ulice Karla Čapka.

Sídlo disponuje třemi nadzemními podlažími a suterénem, krásnou okrasnou zahradou se stoletými stromy a garáží pro dvě vozidla včetně parkování pro další auta.

V přízemí domu je stylová pracovna, místnost pro hosty, konferenční sál a ložnice. Dále odpočinková zóna s vlastní kuchyní, saunou, sprchou, toaletou a technickou místností.


V prvním patře, do kterého se dostanete po nádherných dřevěných schodech se nachází luxusní kuchyňě zařízená všemi spotřibiči, reprezentativní společenský prostor s krbem, knihovna, ložnice a dvě krásné koupelny.

Ve druhém patře naleznete ložnici, dvě koupelny a Tři pokoje pro hosty a dvě terasy s krásným výhledem do zahrady. Pokoje jsou vybaveny klimatizací.

Stylové schodiště zdobí impozantní sedmi metrový křišťálový lustr.

Vhodné také jako reprezentativní sídlo firmy.

V suterénu možnost vybudovat vinný sklep.
Nemovitost je určeně pro velmi náročného klienta.

Pro více informací volejte makléře.
Cena k jednání a je včetně provize a právních služeb.

LUPO Consulting s.r.o.

K Botiči 6/1453, Praha, 101 00