Dům pro velkou rodinu nebo penzion

Hezký dům u M. Lázních pro velkou rodinu, jako vícegenerační nebo penzion K prodeji nabízíme dům postavený v roce 2003 jako penzion a vlastní bydlení. K nabídce patří i kompletní vnitřní vybavení. Klidná obec Krásné, ve které se dům nachází, je vzdálená asi 10 km od Mariánských Lázní a zároveň je poblíž německého města Tirschenreuth, takže jeho poloha pro kupujícího kombinuje výhody obou zemí. Tento objekt se vyznačuje klidným místem a hezkým výhledem do krajiny.
Nabídněte celé své rodině nový domov - s vysokým komfortem v idylickém prostředí - nebo pokračujte v provozování penzionu nebo kombinujte obojí!
Uspořádání a vybavení pokojů odpovídá současnému využití domu jako penzionu.
Rozloha pozemku včetně domu je 2590 m2, zastavěná plocha je 157 m2. V zahradě je malý dřevěný domek, který je vybaven dvěma lůžky, je v něm zavedena elektřina a nainstalována satelitní anténa a dá se tudíž využít k letnímu přenocování například dětí a mládeže při letních hrách s nutností využití sociálního zařízení v objektu domu.
U domu jsou dvě terasy vyzývající k relaxaci. Jedna na jihovýchodní straně směr do zahrady, druhá na jihozápadní straně směr do ulice.
Přízemí má obytnou plochu cca 110 m2. Nachází se zde kuchyň s kompletně vybavenou kuchyňskou linkou, velká jídelna / obývací pokoj, další dvě místnosti, koupelna, WC a předsíň s malou komorou. K dispozici je také garáž a kotelna.
Patro domu má obytnou plochu cca 140 m2. Nabízí 4 místnosti o velikosti cca 25 m2, z nichž každá má vlastní koupelnu s toaletou, a lze je využít jako dvou- nebo třílůžkové pokoje nebo jako pokoje pro vlastní rodinné příslušníky. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a satelitem.Podlahy jsou z dlažeb, v přízemí je podlahové topení.
Vedle hlavní budovy je zpevněné parkoviště pro cca 6 aut, ve vkusně zařízené zahradě je k dispozici zahradní kůlna, velká terasa a ovocné stromy.
Penzion má nízké vedlejší náklady ( v režimu rodinného penzionu cca 50 000 CZK / rok), také proto, že má vlastní studnu. Existuje však možnost připojení k veřejnému vodovodu. Vytápění je úsporné prostřednictvím tepelného čerpadla, které je využíváno rovněž pro ohřev vody. V případě potřeby doplňuje ohřev teplé vody elektrický boiler.
Dům je zateplený a napojen na veřejnou kanalizaci.