reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Frýdecko-Místecký veletrh zaplní Halu Polárku

Frýdecko-Místecký veletrh zaplní Halu Polárku

10.5.2018: Již příští pátek, tedy 25. května ráno, se otevřenou brány dalšího, v pořadí již 12. ročníku Frýdecko – Místeckého veletrh, který se opět koná v prostorách moderní sportovní haly Polárka (vedle nákupního centra Frýda). Navštívit jej můžete až do neděle 27. května.

Veletrh, který je otevřen od 9 do 18 hodin, v neděli do 17 hodin, nese podtitul stavba, bydlení, žena a domov, zahrada, hobby, auta a zábava. Základ veletrhu tvoří expozice z oblasti stavebnictví a bydlení.

Každého z nás zajímají úspory energie a zároveň ekologické způsoby získávání tepla. Vystavující firmy nabídnou nejenom kotle na různá paliva, ale i tepelná čerpadla, fotovoltaické a solární kolektory i rekuperační jednotky. Nabídku doplňují firmy nabízející izolační a zateplovací materiály i různé technologie jejich aplikace. Návštěvníci se mohou seznámit se širokou nabídkou stavebních materiálů a technologií - zdicích materiálů, střešních systémů, oken a dveří, sanace a hydroizolací, stavební chemie. K vidění a porovnání zde také budou garážová vrata, ploty, brány, stínící technika. Nabídku doplňují centrální vysavače, elektroinstalační prvky, zabezpečovací systémy, vybavení do zahrad, zahradní nábytek, nářadí pro kutily, domácí potřeby atd.

Součástí veletrhu je pestrý doprovodný program. Vyhledávaná bude jistě přednáška na téma Nová zelená úsporám a další dotační program Dešťovka. Odborníci ze Státního fondu životního prostředí představí aktuální novinky výzvy pro rok 2018 na výstavbu a rekonstrukci rodinných i bytových domů. Mezi tématy dalších přednášek se nejčastěji skloňují dřevostavby, pasivní domy, tepelná čerpadla a úspory ve vytápění obecně. Dále prostor dostanou přednášky na téma Feng shui, které se těší velké oblibě. Po celou dobu konání veletrhu bude k dispozici poradna a ukázky práce Cechu malířů a lakýrníků. Na výstavě si bude možné prohlédnout také architektonické posterové výstavy.

Veletrh doplní sekce Žena a Domov. Vystavovatelé nabídnou výrobky a služby z oboru kosmetiky, módy, zdravé výživy i drobných dárků. Zábavnou část veletrhu obstará výstava retro hraček a kočárků, kdy se budou moci návštěvníci vrátit vzpomínkami do svého mládí či dokonce do mládí svých rodičů – převažují zde totiž exponáty ze 40. až 80. let minulého století. Zajezdit si budete moci i s off-roadovými auty. Sice se bude jednat o zmenšené modely, ale i tak to bude pro většinu návštěvníků poprvé – bude k dispozici dráha 4 x 6 m s terénními překážkami. Pro tvořivé návštěvníky bude v provozu kreativní dílnička, kde budou profesionálové učit základy technik pískování a mramorování. Nebude chybět tvarování zvířátek z balonků, malování na obličej, skákací hrad a bohatý výběr občerstvení.

Autor: Komerční prezentace


reklama