reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Tam, kde jiné formy odvlhčení nemovitostí nelze využít, nastupuje DryCraft

Tam, kde jiné formy odvlhčení nemovitostí nelze využít, nastupuje DryCraft

Ten nadpis je mírně provokující, ale pravdivý. Například u podsklepeného řadového domu, kde z boku máte další domy sousedů, tu nejčastější variantu odvlhčení zdiva v podobě hydroizolací použít prostě nelze. Existují samozřejmě i další možnosti izolace zdiva, ale tak elegantně, čistě a s nízkými náklady, jak to provádíme my, to ty další systémy neumí. Navíc odvlhčovací systém DryCraft je vhodný pro všechny typy zdiva.

Rozhovor s majitelem společnosti DryCraft s.r.o. Ing. Tomášem Voříškem:

Mohl byste nějak stručně popsat, jak váš systém na odvlhčení nemovitostí funguje?

Systém DryCraft pracuje na základě elektrofyzikálního procesu a znemožňuje vodě udržet se ve zdech nemovitosti. Svým působením vodě přerušuje schopnost vzlínat ve zdivu a i díky gravitaci je voda udržována mimo zdivo. Využíváme fyziku, kterou většina lidí ve škole moc nemilovala. Proto se snažíme vždy klientovi všechny okolnosti důkladně vysvětlit.

Opravdu to funguje takto skvěle a jednoduše?

Naše praktické zkušenosti ukazují, že na vzlínající vlhkost stoprocentně. Jsme na trhu pátým rokem, ale působí zde i firmy s delší tradicí. Kdyby to nefungovalo, už by se to vědělo a nikdo by to nekupoval. V poslední době naopak narůstá počet klientů, kterým posíláme přístroje poštou, a oni si je instalují sami.

A můžete zaručit úspěšnost vaší metody pro odvlhčení nemovitostí vždy?

To nemůžete zaručit nikdy, protože na zdivo může působit i tlaková voda v podobě silných pramenů a podobně. Vždy se ale podaří vlhkost zdiva významně snížit. Jde-li do nemovitosti silná tlaková voda, doporučoval bych kombinaci našeho přístroje s kvalitní hydroizolací obvodových stěn.

Co na vašem řešení nejvíce oceňují klienti?

Rychlost a vstřícnost při jednání, spolehlivost a přiměřenou cenu našich přístrojů. Jsme malý stát, takže z Prahy obsluhujeme klienty po celém našem území. Máme ale i klienty z Itálie, Rakouska a Španělska. Dokonce jsem teď v jednání s klientem z Kuby.

Hodně lidí poslední dobou řeší, kde byl výrobek vyroben a zda není zdravotně závadný. Máte pro ně uspokojivou odpověď?

DryCraft je český výrobek s atestací v německé zkušebně, která má velmi přísné normy. Všechny výrobky DryCraft jsou zdravotně nezávadné, neruší psy ani wi-fi signál, a nevadí ani kardiakům. A mají samozřejmě značku CE.

Zdroj: DryCraft s.r.o.

Autor: Komerční prezentace


reklama