reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Nové a kvalitní bydlení na Smíchově

Nové a kvalitní bydlení na Smíchově

10.8.2017: Developerská společnost PRECO GROUP s.r.o. nabízí svým klientům nové a kvalitní bydlení na Smíchově v Rezidenci MÉLANGE. Rezidenční dům business třídy má 34 bytů s rozlohou 35m2 až 160m2 a je umístěn na rohu ulic Pod Brentovou a Pod Barvířkou.

Rezidence MÉLANGE nabízí svým obyvatelům inovativní a progresivní řešení pro pohodlný život. Všechny byty jsou vybaveny dřevěnými francouzskými okny. Některé byty jsou opatřeny balkony, nebo prostornými terasami. V podzemí budovy je umístěno parkoviště, sklepy a místnost pro kočárky a jízdní kola. Třída energetické náročnosti - B (64 kWh/ 1m2 za rok).

Místo radiátorů umístěných po obvodu bytu je v bytech instalováno podlahové vytápění Schenider Unica s nezávislou regulací tepla v každé místnosti. V obytných místnostech jsou vinylové EKO-podlahy se zvýšenou odolností. Koupelny jsou obloženy italskými dlaždicemi a zařízeny sanitárním vybavením prémiové kvality GROHE a Villeroy&Boch.

Rezidence je umístěna na hranici čtvrti Smíchova a Radlic a nachází se mezi dvěma parky, Santoškou a Dívčími Hrady. Je skryta před městským ruchem a zároveň nabízí skvěle rozvinutou sociální infrastrukturu. Je výborně dostupná jak individuální, tak veřejnou dopravou. V pěší vzdálenosti jsou kancelářské prostory i obchodní a zábavní centra. To vše činí tuto lokalitu jedním z nejoblíbenějších míst pro život v blízkosti centra Prahy.

Náš projekt Vám poskytuje možnost bydlet v harmonii s přírodou a zároveň si užívat vysokou kvalitu života ve velkoměstě. Rezidence Mélange od společnosti Preco Group představuje spojení trendů moderního designu, funkčnosti a péče o životní prostředí, vyjádřené v hospodárném využívání zdrojů. Zároveň je příkladem současného komfortu bydlení.

Zahájení stavby: 01.2017
Termín dokončení stavby: 07.2018

Vývojář společnosti – Ing. Pavel Malyshev, PhD, PRECO GROUP s.r.o.
Hlavní inženýr projektu a autorský dozor - Ladislav Řidký, Obermeyer Helika a.s.
Technický dozor stavby - Ing. Petr Klas

KONTAKTY:
prodej@precogroup.cz
+420 777 525 567

Zdroj: www.m12.cz

Autor: Komerční prezentace


reklama