reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

NEXT REALITY, partner CZECH MASTERS, věnuje byt v hodnotě 1,6 milionu korun za Hole in one

NEXT REALITY, partner CZECH MASTERS, věnuje byt v hodnotě 1,6 milionu korun za Hole in one

24.8.2017: Svátek pro všechny české golfisty se blíží. Ve dnech 31. 8. až 3. 9. 2017 se v resortu Albatross u Prahy uskuteční další ročník nejvyšší evropské golfové tour - DD Real Czech Masters.

Jak už si fanoušci zvykli, i letos je hráčská úroveň posunuta o další level výš. Na místě bude vidět evropská golfová špička doplněná o hráče z USA. Největším tahákem je bývalá světová jednička a vítěz dvou turnajů série major, Němec Martin Kaymer.

Turnaj doprovází řada akcí v turnajové vesničce. Zábava zde bude připravena i pro negolfisty. Součástí je i novinka food festival, na své si přijdou i děti, které mohou společně s rodiči soutěžit a vyhrát zajímavé ceny. Nebude zde chybět ani stánek NEXT REALITY. Makléři na místě svým klientům nabídnou vypracování on-line ocenění tržní ceny nemovitosti. A pouze na turnaji to bude bezplatně. Pro tento ročník firma rozšířila podporu a bude partnerem Hole in one na jamce číslo 7.

„Jsme hrdým podporovatelem takto významné sportovní události světových rozměrů, kterou za čtyři dny navštíví desetitisíce fanoušků. Jsme velmi rádi, že se nám nabídla možnost stát se partnerem jamky, která bude v našich firemních barvách. Zvu tímto všechny na návštěvu turnaje a našeho stánku, bude to velká zábava,“ uvedl ředitel NEXT REALITY Robert Hanzl.

Zbývá již jen dodat, že pokud se některý z profesionálních hráčů trefí do jamky první ranou, získá od NEXT REALITY byt v hodnotě 1,6 milionu korun.

Nezapomeňte, první zářijový víkend Albatross Vysoký Újezd u Prahy. Těšíme se na viděnou.

A pokud se náhodou nebudete moci dostavit, sledujte světovou golfovou špičku všechny čtyři dny v přímých přenosech na stanici Nova Action.

Zdroj: NEXT REALITY

Autor: Komerční prezentace


reklama