reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Veletrh dekorací a dárkového zboží FOR DECOR & HOME se blíží

Veletrh dekorací a dárkového zboží FOR DECOR & HOME se blíží

23.8.2017: Od čtvrtka 7. do soboty 9. září 2017 se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční v pořadí již 4. kontraktační veletrh dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME.

Prim bude i letos hrát tematika Vánoc a vánočního zboží. Připraven je lákavý doprovodný program: designová přehlídka VÁNOČNÍ TRENDY 2017, floristická show nebo workshop, díky němuž se lze zdokonalit v balení vánočních dárků.

Hlavním cílem veletrhu, jehož letošní ročník naváže na úspěch těch předchozích, je uzavírání předvánočních kontraktů, kterému napomáhá i vhodně zvolený termín – tedy počátek září. Pozornosti však neujdou ani produkty s celoročním uplatněním - tedy sklo, keramika, bytové doplňky a dekorace nebo dárkové předměty. Na veletrhu nebudou ani letos chybět významní čeští výrobci a exkluzivní dovozci, kteří představí světové trendy nejen v oblasti vánočních dekorací. Například firma MOBAX, zástupce mnoha zahraničních designových značek v oblasti kuchyňských a bytových doplňků, zdvojnásobuje svoji výstavní plochu. Poprvé se představí polská firma ARMIR – významný velkoobchod s bytovými a zahradními dekoracemi. Prezentovány budou i novinky německého výrobce luxusního skla LEONARDO. Nová firma na českém trhu HOUSEDECO & FLOWERS předvede luxusní bytové doplňky z dovozu. Na veletrhu nebude chybět ani firma Z-TRADE, největší dodavatel svíček pro český i slovenský trh, PARAMIT – významný český výrobce dekorativního skla a bytových doplňků, MOREX – přední česká společnost vyrábějící proutěné bytové doplňky nebo KLIA – jeden z největších velkoobchodů s živými květinami v ČR. Své expozice chystají i důležité firmy jako AUTRONIC, BKS DECOR, CATTLEYA, DAKLS, EDWILAN, GD DESIGN, KERAMIKA HARASIM, PRODEX IMPORT a mnohé další. Veletrh je profesionální platformou pro uzavírání vánočních kontraktů, a to jak pro největší firmy z řad velkoobchodů a exkluzivních dovozců, tak i pro menší rodinné manufaktury či poskytovatele služeb v dané oblasti.

Součástí veletrhu bude doprovodný program, který i letos připravují přední čeští floristé. Odehraje se zde druhý ročník úspěšné expozice Vánoční trendy 2017. Čtyři samostatné scény nabídnou návštěvníkům veletrhu průřez pečlivě vybranými trendovými produkty z řad vystavovatelů a partnerů veletrhu. Expozice budou vytvořeny profesionálními floristy Janem Karnetem, Lukášem Kouřilem, Matůšem Dankem a Petrem Sikorou. Návštěvníci získají mnoho inspiraci i na floristické show, jejímž tématem bude přízdoba hrnkových květin. Ta se uskuteční ve čtvrtek od 12 do 13 hodin a v sobotu mezi 11. a 12. hodinou a mezi 13. a 14. hodinou.

Souběžně s veletrhem FOR DECOR & HOME se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční také mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA a mezinárodní veletrh poštovních známek, mincí, telefonních karet, minerálů a sběratelství SBĚRATEL.

Více informací o veletrhu FOR DECOR & HOME najdete na www.fordecor.cz
Zlevněnou vstupenku si můžete stáhnout na www.fordecor.cz/sleva

Zdroj: www.fordecor.cz

Autor: Komerční prezentace


reklama